deGov (8.x-8.412) - en to pa translation catalogue (40 entries)

en: tags
pa: ਟੈਗ

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Content
pa: ਸਮੱਗਰੀ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Content types
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ

en: Download
pa: ਡਾਊਨਲੋਡ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Go to previous page
pa: ਪਿਛਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to next page
pa: ਅਗਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Preview
pa: ਝਲਕ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Help
pa: ਮੱਦਦ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Upload
pa: ਅੱਪਲੋਡ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Continue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ

en: Node
pa: ਨੋਡ

en: All
pa: ਸਭ

en: Page title
pa: ਪੇਜ਼ ਟਾਈਟਲ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: Filter
pa: ਫਿਲਟਰ

en: Revisions
pa: ਰੀਵਿਜ਼ਨ

en: Medium
pa: ਵੱਧ

en: User login
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਲਾਗਇਨ

en: Users
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Go to first page
pa: ਪਹਿਲੇ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Go to last page
pa: ਆਖਰੀ ਸਫੇ 'ਤੇ ਜਾਓ

en: Reply
pa: ਜਵਾਬ
