deGov (9.0.0) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Taxonomy term
ar: مصطلح تصنيف

en: Icon
ar: أيقونة

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Node
ar: العقدة

en: Drupal
ar: دروبال

en: Url
ar: المسار

en: Logout
ar: خروج

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Sources
ar: المصادر

en: Source
ar: المصدر

en: Limit
ar: حد

en: Access Denied
ar: الوصول ممنوع

en: Missing
ar: مفقود

en: permissions
ar: تصاريح

en: View mode
ar: نمط المشاهدة
