deGov (9.0.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Logout
be: Выйсці

en: Sources
be: Крыніцы

en: Source
be: Крыніца

en: permissions
be: дазволы

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: View mode
be: Лад выгляду
