deGov (9.0.0) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Edit
he: עריכה

en: Weight
he: משקל

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Icon
he: סמל

en: User
he: משתמש

en: Node
he: פריט תוכן

en: View arguments
he: ארגומנטים להיבט

en: Drupal
he: דרופל

en: Url
he: כתובת url

en: Logout
he: יציאה

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Sources
he: מקורות

en: Source
he: מקור

en: Limit
he: גבול

en: Selector
he: סלקטור

en: Access Denied
he: גישה חסומה

en: Missing
he: חסר

en: Twitter
he: טוויטר

en: label
he: תווית

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Sign in
he: כניסה
