deGov (9.0.0) - en to hu translation catalogue (30 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Weight
hu: Súly

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: url
hu: webcím

en: Icon
hu: Ikon

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Node
hu: Tartalom

en: View arguments
hu: A nézet paraméterei

en: Url
hu: Webcím

en: Logout
hu: Kijelentkezés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Sources
hu: Hírforrások

en: Source
hu: Forrás

en: Limit
hu: Korlát

en: Selector
hu: Kiválasztó

en: Access Denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Missing
hu: Hiányzik

en: Update every
hu: Frissítés időköze

en: permissions
hu: jogosultságok

en: label
hu: felirat

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Allowed IP Address List
hu: Engedélyezett IP-címek listája

en: View mode
hu: Nézetmód

en: IP Address Whitelist
hu: IP-cím fehérlista

en: Sign in
hu: Bejelentkezés

en: Twitter block
hu: Twitter blokk

en: Linkit URL converter
hu: Linkit webcím-átalakító
