deGov (9.0.0) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Icon
jv: Ikon

en: User
jv: Panganggo

en: Logout
jv: Metu

en: Sources
jv: Sumber
