deGov (9.0.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Taxonomy term
ku: واژەی پۆلێن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Node
ku: گرێ

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Logout
ku: چوونا دەرڤە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Source
ku: سەرچاوە
