deGov (9.0.0) - en to nl translation catalogue (22 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Weight
nl: Gewicht

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Icon
nl: Pictogram

en: User
nl: Gebruiker

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Url
nl: URL

en: Enable module
nl: Module inschakelen

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Sources
nl: Bronnen

en: Source
nl: Bron

en: Limit
nl: Limiet

en: Access Denied
nl: Geen Toegang

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: permissions
nl: toegangsrechten

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Enter the list of allowed IP addresses below
nl: Geef hieronder de lijst van toegestane IP-adressen

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Sign in
nl: Inloggen
