deGov (9.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Edit
oc: Modificar

en: Weight
oc: Pes

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Node
oc: Nosèl

en: Url
oc: URL

en: Logout
oc: Sortir

en: Sources
oc: Fonts

en: Source
oc: Font

en: Missing
oc: Mancant

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
