deGov (9.0.0) - en to sv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Edit
sv: Redigera

en: Weight
sv: Vikt

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Icon
sv: Ikon

en: User
sv: Användare

en: Email Address
sv: E-postadress

en: Node
sv: Nod

en: View arguments
sv: Argument för vy

en: Url
sv: URL

en: Enable module
sv: Aktivera modulen

en: Logout
sv: Logga ut

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Sources
sv: Källor

en: Source
sv: Källa

en: Limit
sv: Begränsning

en: Selector
sv: Väljare

en: Access Denied
sv: Åtkomst nekad

en: Missing
sv: Saknas

en: Consumer key
sv: Konsumentnyckel

en: Consumer secret
sv: Konsumenthemlighet

en: permissions
sv: behörigheter

en: label
sv: etikett

en: Field types
sv: Fälttyper

en: View mode
sv: Visningsläge

en: Sign in
sv: Logga in
