deGov (9.0.12) - en to or translation catalogue (16 entries)

en: tags
or: ଟ୍ୟାଗଗୁଡିକ

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Previous
or: ପୂର୍ବ

en: Next
or: ପର

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି
