deGov (9.0.16) - en to mk translation catalogue (15 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Author
mk: Автор

en: Remove
mk: Одстрани

en: Comments
mk: Коментари

en: Content types
mk: Типови содржина

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Taxonomy term
mk: Термин од таксономија

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: Location
mk: Локација

en: Users
mk: Корисници

en: Blocks
mk: Блокови

en: - All -
mk: - Сите -
