deGov (9.0.17) - en to pl translation catalogue (235 entries)

en: tags
pl: tagi

en: Slideshow
pl: Pokaz slajdów

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Previous
pl: Poprzednie

en: Next
pl: Dalej

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Tags
pl: Tagi

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Content types
pl: Rodzaje zawartości

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Reset
pl: Resetuj

en: None
pl: Brak

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: - None -
pl: - Brak -

en: Place
pl: Miejsce

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Image
pl: Obraz

en: Synonyms
pl: Synonimy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: settings
pl: ustawienia

en: Field
pl: Pole

en: Preview
pl: Podgląd

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: url
pl: odnośnik

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Icon
pl: Ikona

en: Time
pl: Czas

en: View
pl: Widok

en: Text
pl: Tekst

en: Upload
pl: Wyślij plik

en: type
pl: typ

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Continue
pl: Kontynuuj

en: Files
pl: Pliki

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Node
pl: Węzeł

en: FAQ
pl: Najczęściej zadawane pytania

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Embedded
pl: Osadzony

en: View arguments
pl: Argumenty widoku

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Url
pl: URL

en: Roles
pl: Role

en: Location
pl: Położenie

en: Revisions
pl: Wersje

en: API Key
pl: Klucz API

en: Gallery
pl: Galeria

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Medium
pl: Średnie

en: Month
pl: Miesiąc

en: Fax
pl: Faks

en: Desc
pl: Malejąco

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Day
pl: Dzień

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Padding
pl: Dopełnienie

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Banner
pl: Baner

en: Position
pl: Pozycja

en: Latest
pl: Ostatnio dodane

en: Close
pl: Zamknij

en: Search Results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Share
pl: Udostępnij

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: File Upload
pl: Wysyłanie pliku

en: to
pl: do

en: ago
pl: temu

en: Sources
pl: Źródła

en: Full text
pl: Pełna treść

en: Source
pl: Źródło

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Hour
pl: Godzina

en: Minute
pl: Minuta

en: Second
pl: Sekunda

en: Granularity
pl: Precyzja

en: Date display
pl: Wyświetlanie daty

en: Map
pl: Mapa

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Selector
pl: Selektor

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Hours
pl: Godziny

en: Info
pl: Informacja

en: Reference
pl: Referencja

en: Video
pl: Wideo

en: Access Denied
pl: Dostęp zabroniony

en: Missing
pl: Brakujące

en: Permissions
pl: Uprawnienia

en: Metadata
pl: Metadane

en: Standard
pl: Standardowe

en: Theme settings
pl: Ustawienia skórki

en: Document
pl: Dokument

en: Minutes
pl: Minuty

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Next page
pl: Następna strona

en: Webform
pl: Formularz

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Go to first page
pl: Przejdź do pierwszej strony

en: Go to last page
pl: Przejdź do ostatniej strony

en: Blocks
pl: Bloki

en: Publish
pl: Publikuj

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Sitemap
pl: Mapa witryny

en: Subtitle
pl: Podtytuł

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Usage
pl: Użycie

en: Border color
pl: Kolor ramki

en: Telephone
pl: Telefon

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Apply filter
pl: Nałóż filtr

en: Person
pl: Osoba

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Paragraph
pl: Akapit

en: About
pl: O stronie

en: nodes
pl: węzły

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Consumer key
pl: Klucz konsumenta

en: Image Browser
pl: Przeglądarka obrazków

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: of
pl: z

en: permissions
pl: uprawnienia

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Pause
pl: Pauza

en: Play
pl: Odtwórz

en: label
pl: etykieta

en: Internal
pl: Wewnętrzny

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Installed %module module.
pl: Zainstalowano moduł %module.

en: Powered by Drupal
pl: Witrynę napędza Drupal

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: ROADMAP
pl: DROGOWA

en: SATELLITE
pl: SATELITARNA

en: HYBRID
pl: HYBRYDOWA

en: TERRAIN
pl: TEREN

en: Default Map
pl: Mapa domyślna

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Relative date
pl: Data względna

en: Library
pl: Biblioteka

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Scheduled date
pl: Planowana data

en: Max width
pl: Maks. szerokość

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Field types
pl: Typy pól

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Change moderation state
pl: Zmień stan moderacji

en: Display basic HTML help in long filter tips
pl: Wyświetl podstawowy HTML w rozszerzonych informacjach o formatach tekstu.

en: Max height
pl: Maksymalna wysokość

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Video URL
pl: URL Wideo

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: Slides
pl: Slajdy

en: Footer menu
pl: Menu stopki

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Master
pl: Główny

en: An autocomplete text field.
pl: Pole tekstowe z auto-uzupełnianiem.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
pl: Wyświetl wskazywane encje wyrenderowane przez entity_view().

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Last page
pl: Ostatnia strona

en: Development settings
pl: Ustawienia programistyczne

en: The configuration was imported successfully.
pl: Import konfiguracji zakończony sukcesem.

en: Media Image
pl: Obraz

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
pl: Zapisywanie adresu URL i opcjonalnego tekstu odnośnika w polu typu varchar oraz opcjonalnych atrybutów w polu typu blob.

en: Field formatters
pl: Formatery pola

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: First page
pl: Pierwsza strona

en: The location this menu link points to.
pl: Lokalizacja, na którą wskazuje ten odnośnik menu.

en: Submitted by @author_name on @date
pl: Dodane przez @author_name - @date

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: There are no changes to import.
pl: Brak nowych zapisów, które można zaimportować.

en: Another request may be importing configuration already.
pl: Konfiguracja może być już importowana w efekcie obsługi innego zgłoszenia.

en: Last Password Reset
pl: Ostatnie resetowanie hasła

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
