deGov (9.0.19) - en to ps translation catalogue (83 entries)

en: tags
ps: نيښلوني

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Submit
ps: ولیګه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: Links
ps: تړوني

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: settings
ps: امستنې

en: Preview
ps: مخليد

en: Help
ps: مرسته

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Year
ps: کال

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Medium
ps: منځنى

en: Media
ps: رسنۍ

en: Month
ps: میاشت

en: Day
ps: ورځ

en: Background color
ps: شاليد رنګ

en: User login
ps: غړي کارن نوم

en: Users
ps: غړي

en: Position
ps: ځاى

en: Close
ps: تړل

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Full text
ps: ټول متن

en: Source
ps: سرچينه

en: Search results
ps: پایلې پلټون

en: Today
ps: نن

en: Hour
ps: ګړی

en: Minute
ps: دقيقه

en: Second
ps: دوهم

en: Map
ps: نقشه

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Info
ps: مالومات

en: Missing
ps: ورك

en: Permissions
ps: اجازې

en: Standard
ps: معياري

en: Tabs
ps: ټوپونه

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Select
ps: غوره

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Permission
ps: اجازه

en: Reply
ps: ځواب

en: Alias
ps: پورنوم

en: About
ps: په اړه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
