deGov (9.0.3) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Icon
ca: Icona

en: User
ca: Usuari

en: Email Address
ca: Adreça de correu electrònic

en: View arguments
ca: Arguments de vista

en: Logout
ca: Sortir

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Sources
ca: Fonts

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Access Denied
ca: Accés denegat

en: Missing
ca: Perdut

en: permissions
ca: permisos

en: label
ca: etiqueta

en: Field types
ca: Tipus de camps

en: View mode
ca: Mode de visualització
