deGov (9.0.3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Icon
hr: Ikona

en: User
hr: Korisnik

en: Logout
hr: Odjava

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Sources
hr: Izvori

en: Source
hr: Izvor

en: Limit
hr: Ograničenje
