deGov (9.0.3) - en to ja translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Edit
ja: 編集

en: Weight
ja: ウェイト

en: Taxonomy term
ja: タクソノミーターム

en: url
ja: URL

en: Icon
ja: アイコン

en: User
ja: ユーザー

en: Email Address
ja: メールアドレス

en: Node
ja: ノード

en: View arguments
ja: ビューの引数

en: Url
ja: URL

en: Logout
ja: ログアウト

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Sources
ja: ソース

en: Source
ja: ソース

en: Limit
ja: 制限

en: Selector
ja: セレクター

en: Access Denied
ja: アクセスが拒否されました

en: Missing
ja: 喪失

en: Consumer key
ja: コンシューマーキー

en: Consumer secret
ja: コンシューマー秘密キー

en: Token secret
ja: トークン秘密キー

en: permissions
ja: 権限

en: label
ja: ラベル

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Access token
ja: アクセストークン

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Sign in
ja: サインイン

en: If you feel this is in error, please contact an administrator at @email.
ja: これが間違っていると思われる場合は、管理者(@email)に連絡してください。
