deGov (9.0.3) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: User
ka: მომხმარებელი

en: View arguments
ka: არგუმენტების ნახვა

en: Url
ka: ბმული

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Sources
ka: წყაროები

en: Source
ka: წყარო
