deGov (9.0.3) - en to lv translation catalogue (16 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Icon
lv: Ikona

en: User
lv: Lietotājs

en: Email Address
lv: Epasta Adrese

en: Node
lv: Mezgls

en: View arguments
lv: Skata parametri

en: Logout
lv: Iziet

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Sources
lv: Avoti

en: Source
lv: Avots

en: Limit
lv: Limits

en: Selector
lv: Selektors

en: View mode
lv: Skata režīms
