deGov (9.0.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Sources
sr: Извори

en: View mode
sr: Врста приказа
