deGov (9.0.3) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: ID
th: ไอดี

en: Logout
th: ออกจากระบบ

en: Sources
th: แหล่ง

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Limit
th: จำกัด

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: View mode
th: โหมดของวิว
