deGov (9.0.3) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Logout
ug: چېكىنىش

en: Sources
ug: مەنبەلەر

en: Source
ug: مەنبە
