deGov (9.0.5) - en to eu translation catalogue (144 entries)

en: tags
eu: etiketak

en: Slideshow
eu: Diapositiben-erakusketa

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Author
eu: Egilea

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Synonyms
eu: Sinonimoak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: settings
eu: ezarpenak

en: Field
eu: Eremua

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Update
eu: Eguneratu

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Time
eu: Ordua

en: View
eu: Bista

en: Text
eu: Testua

en: ID
eu: IDa

en: Upload
eu: Igo

en: type
eu: mota

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Email
eu: Eposta

en: Files
eu: Fitxategiak

en: Email Address
eu: Helbide elektronikoa

en: Node
eu: Nodoa

en: All
eu: Guztiak

en: Year
eu: Urtea

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Bottom
eu: Behean

en: Url
eu: URLa

en: Roles
eu: Zereginak

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Thumbnail
eu: Iruditxoa

en: Medium
eu: Ertaina

en: Month
eu: Hilabetea

en: Desc
eu: Beheraka

en: Day
eu: Eguna

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: Blog
eu: Bloga

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Position
eu: Kokapena

en: Close
eu: Itxi

en: Logout
eu: Irten

en: File Upload
eu: Fitxategia kargatu

en: ago
eu: duela

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Full text
eu: Testu osoa

en: Source
eu: Iturburua

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Today
eu: Gaur

en: Limit
eu: Muga

en: Hour
eu: Ordu

en: Minute
eu: Minutu

en: Second
eu: Segundu

en: Granularity
eu: Granularitatea

en: Map
eu: Mapa

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hours
eu: Orduak

en: Info
eu: Informazioa

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Standard
eu: Estandar

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Document
eu: Dokumentua

en: Minutes
eu: Minutuak

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Select
eu: Aukeratu

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Publish
eu: Argitaratu

en: Permission
eu: Baimena

en: Sitemap
eu: Gunearen mapa

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Reply
eu: Erantzun

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Administrator
eu: Kudeatzailea

en: Usage
eu: Erabilera

en: Telephone
eu: Telefonoa

en: Alias
eu: Ezizena

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: nodes
eu: nodoak

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Main navigation
eu: Nabigazio nagusia

en: permissions
eu: baimenak

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Pause
eu: Gelditu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Follow
eu: Jarraitu

en: Installed %module module.
eu: %module modulua instalatu da.

en: Powered by Drupal
eu: Drupal-ekin indartua

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Breadcrumbs
eu: Ogi-apurrak

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Main page content
eu: Orrialde nagusiaren edukia

en: Slides
eu: Diapositibak

en: Asc
eu: Goraka

en: An autocomplete text field.
eu: Automatikoki osatzen den testu eremua.

en: User account menu
eu: Erabiltzaile kontuaren menua
