deGov (9.0.5) - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: - None -
ga: - Roghnaigh ón liosta -

en: Go to previous page
ga: Téigh chuig an leathanach roimhe

en: Go to next page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach eile

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Upload
ga: Uaslódáil

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Email Address
ga: Seoladh R-phost

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Day
ga: Lá

en: User login
ga: Logáil isteach úsáideora

en: Users
ga: Úsádeoirí

en: Logout
ga: Logáil amach

en: Today
ga: Inniu

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Go to first page
ga: Téigh chuig an gcéad leathanach

en: Go to last page
ga: Téigh chuig an leathanach deiridh
