deGov (9.0.5) - en to lo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Cancel
lo: ຍົກເລີກ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ

en: Medium
lo: ກາງ

en: Logout
lo: ອອກຈາກລະບົບ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Powered by Drupal
lo: ລະບົບປະຕິບັດງານຫຼັກໂດຍ Drupal

en: Main page content
lo: ເນື້ອໃນຂອງໜ້າຫຼັກ
