deGov (9.0.7) - en to ne translation catalogue (87 entries)

en: tags
ne: ट्यागहरू

en: Slideshow
ne: स्लाइडप्रदर्शन

en: Title
ne: शीर्षक

en: Previous
ne: अघिल्लो

en: Next
ne: अर्को

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Author
ne: लेखक

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Version
ne: संस्करण

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Message
ne: सन्देश

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Update
ne: अपडेट

en: Top
ne: माथि

en: Time
ne: समय

en: View
ne: दृश्य

en: Text
ne: अक्षर

en: ID
ne: परिचय

en: Upload
ne: अपलोड

en: type
ne: प्रकार

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Continue
ne: जारी राख्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Node
ne: नोड

en: All
ne: सबै

en: Year
ne: वर्ष

en: Date format
ne: मिति ढाँचा

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Revisions
ne: संशोधन

en: Medium
ne: माध्यम

en: Media
ne: मिडिया

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Blog
ne: ब्लग

en: Users
ne: प्रयोगकर्ताहरू

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Search results
ne: खोजी परिणामहरू

en: Today
ne: आज

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Blocks
ne: ब्लक

en: Permission
ne: अनुमति

en: Administrator
ne: मुख्य प्रबन्धक

en: Alias
ne: उपनाम

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १

en: Bundle
ne: पोका

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: « First
ne: « पहिलो

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: View mode
ne: हेर्ने शैली

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको
