deGov (9.0.8) - en to kk translation catalogue (79 entries)

en: tags
kk: тегтер

en: Slideshow
kk: Слайд-шоу

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Author
kk: Автор

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: None
kk: Ешқайсысы

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Synonyms
kk: Синонимдар

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Field
kk: Өріс

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Upload
kk: Жүктеу

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Node
kk: Түйін

en: All
kk: Барлық

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Drupal
kk: Друпал

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Medium
kk: Орташа

en: Background color
kk: Фон түсі

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Blog
kk: Блогі

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Publish
kk: Жариялау

en: Permission
kk: Құқық

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Reply
kk: Жауап беру

en: Alias
kk: Лақап ат

en: Twitter
kk: Твиттер

en: Installed %module module.
kk: %module модулі қондырылды.

en: Powered by Drupal
kk: Drupal-да жұмыс істейді
