deGov (9.1.0) - en to my translation catalogue (74 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Previous
my: ယခင်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Tags
my: Tag များ

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Content types
my: အကြောင်းအရာ အမျိုးအစားများ

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Place
my: နေရာ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Back
my: နောက်သို့

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Time
my: အချိန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: Continue
my: ဆက်လုပ်ရန်

en: Year
my: နှစ်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Users
my: အသုံးပြုသူများ

en: Logout
my: ထွက်ခွာရန်

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Search results
my: ရှာလို့ရသောရလဒ်များ

en: Today
my: ယနေ့

en: Hour
my: နာရီ

en: Minute
my: မိနစ်

en: Second
my: ဒုတိယ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Go to first page
my: ပထမဆုံးစာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Go to last page
my: နောက်ဆုံးစာမျက်နှာသို့ သွားရန်

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Alias
my: နာမည်အတု

en: About
my: အကြောင်း

en: of
my: ၏

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Installed %module module.
my: %module မော်ဂျုးကို တပ်ဆင်ခဲ့ပါသည်။
