deGov (9.1.6) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Title
de: Titel

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: File
de: Dokumänt

en: Year
de: Johr

en: Date format
de: Datumsformat

en: Media
de: Medium

en: Month
de: Monet

en: Day
de: Tag

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Logout
de: Abmälde

en: Today
de: Hüt

en: Installed %module module.
de: Modul %module installiert.
