deGov (9.1.7) - en to eo translation catalogue (99 entries)

en: tags
eo: etikedoj

en: Slideshow
eo: Bildoserio

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Submit
eo: Mi aliĝas

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Comments
eo: Komentoj

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Content types
eo: Enhavaj tipoj

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: None
eo: Neniu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: Synonyms
eo: Sinonimoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Taxonomy term
eo: Taksonomia termo

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Preview
eo: Antaŭrigardo

en: Save
eo: Konservu

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Small
eo: Malgranda

en: Time
eo: Tempo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: ID
eo: Identigilo

en: Upload
eo: Alŝutu

en: type
eo: tipo

en: User
eo: Uzanto

en: Continue
eo: Daŭrigu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Node
eo: Nodo

en: FAQ
eo: ODD

en: All
eo: Ĉiuj

en: Year
eo: Jaro

en: Date format
eo: Esprimo de dato

en: Page title
eo: Paĝa titolo

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: RSS
eo: RSS-fluo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Url
eo: URL

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Roles
eo: Roloj

en: Revisions
eo: Malfaroj

en: Medium
eo: Medio

en: Month
eo: Monato

en: Desc
eo: malkreske

en: Day
eo: Tago

en: User login
eo: Uzanta ensaluto

en: Users
eo: Uzantoj

en: Banner
eo: Rubando

en: Logout
eo: Elsalutigiu vin

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Sources
eo: Fontoj

en: Full text
eo: Plena teksto

en: Search results
eo: Serĉrezultoj

en: Hour
eo: Horo

en: Minute
eo: Minuto

en: Second
eo: Sekundo

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: Blocks
eo: Blokoj

en: Publish
eo: Publikigu

en: Permission
eo: Permeso

en: Reply
eo: Respondu

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Installed %module module.
eo: %module modulo estis instalita.

en: Powered by Drupal
eo: Povigata per Drupalo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Field formatters
eo: Strukturigiloj por kampoj
