deGov (9.1.7) - en to sk translation catalogue (177 entries)

en: tags
sk: menovky

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Author
sk: Autor

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Comments
sk: Komentáre

en: Tags
sk: Značky

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: None
sk: Žiadne

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Place
sk: Miesto

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Synonyms
sk: Synonymá

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: settings
sk: nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Icon
sk: Ikona

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Upload
sk: Nahrať

en: type
sk: typ

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Email
sk: E-mail

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Year
sk: Rok

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: View arguments
sk: Argumenty pohľadu

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Revisions
sk: Revízie

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Gallery
sk: Galéria

en: Normal
sk: Normálny

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Medium
sk: Stredná

en: Volume
sk: Objem

en: Media
sk: Médiá

en: Month
sk: Mesiac

en: Desc
sk: Zostupne

en: Day
sk: Deň

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Duration
sk: Trvanie

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: File Upload
sk: Nahrávanie súboru

en: ago
sk: pred

en: Sources
sk: Zdroje

en: Full text
sk: Plný text

en: Source
sk: Zdroj

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Today
sk: Dnes

en: Hour
sk: Hodina

en: Minute
sk: Minúta

en: Second
sk: Sekunda

en: Granularity
sk: Zobraziť v krokoch po

en: Date display
sk: Zobrazenie dátumu

en: Map
sk: Mapa

en: Map type
sk: Typ mapy

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Hours
sk: Hodiny

en: Reference
sk: Referencia

en: Access Denied
sk: Prístup zakázaný

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Minutes
sk: Minúty

en: Tabs
sk: Záložky

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Webform
sk: Webformulár

en: Apply
sk: Použiť

en: Select
sk: Zvoľte

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Blocks
sk: Bloky

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Sitemap
sk: Mapa stránky

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Usage
sk: Využitie

en: Offset
sk: Ofset

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: About
sk: Informácie o

en: Update every
sk: Aktualizovať všetky

en: nodes
sk: obsahy

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: of
sk: z

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Pause
sk: Pozastaviť

en: Play
sk: Prehrať

en: label
sk: popis

en: Submit button text
sk: Text na tlačítku pre odoslanie

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Installed %module module.
sk: Inštaluje sa modul %module.

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Library
sk: Knižnica

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Field types
sk: Typy polí

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Display basic HTML help in long filter tips
sk: Zobraziť základného HTML pomocníka v dlhších tipoch filtrov

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: An autocomplete text field.
sk: Samodokončovacie textové pole.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
sk: Zobraziť odkazované entity zobrazené funkciou entity_view().

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Editorial
sk: Editoriál

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: User account menu
sk: Používateľské menu

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
