deGov (9.2.0) - en to et translation catalogue (166 entries)

en: Slideshow
et: Slaidiseanss

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Author
et: Autor

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Download
et: Allalaadimine

en: Version
et: Versioon

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Synonyms
et: Sünonüümid

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: settings
et: sätted

en: Back
et: Tagasi

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: Preview
et: Eelvaade

en: Save
et: Salvesta

en: url
et: veebiaadress

en: Update
et: Uuenda

en: Top
et: Ülesse

en: Small
et: Väike

en: Icon
et: Ikoon

en: Time
et: Aeg

en: View
et: Kuva

en: Audio
et: Heli

en: Text
et: Tekst

en: Upload
et: Üleslaadimine

en: without
et: ilma

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Continue
et: Jätka

en: Email
et: E-kiri

en: Node
et: Postitus

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: View arguments
et: Vaate argumendid

en: Bottom
et: Alumine

en: RSS
et: RSS vood

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Gallery
et: Galerii

en: Normal
et: Tavaline

en: Medium
et: Keskmine

en: Volume
et: Maht

en: Media
et: Meedia

en: Month
et: Kuu

en: Desc
et: Kahanev

en: Day
et: Päev

en: Start
et: Algus

en: End
et: Lõpp

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Users
et: Kasutajad

en: Banner
et: Bänner

en: Close
et: Sulge

en: Duration
et: Kestus

en: Logout
et: Logi välja

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: File Upload
et: Faili üleslaadimine

en: to
et: -

en: Sources
et: Allikad

en: Source
et: Allikas

en: Search results
et: Otsingu tulemused

en: Today
et: Täna

en: Limit
et: Limiit

en: Hour
et: Tund

en: Minute
et: Minut

en: Second
et: Sekund

en: Granularity
et: Granulaarsus

en: Map
et: Kaart

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Reference
et: Viide

en: Missing
et: Puudub

en: Permissions
et: Õigused

en: Theme settings
et: Kujundusmalli seaded

en: Tabs
et: Sakid

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Webform
et: Veebivorm

en: Apply
et: Rakenda

en: Select
et: Vali

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Blocks
et: Plokid

en: Publish
et: Avalda

en: Permission
et: Õigus

en: Reply
et: Vasta

en: Administrator
et: Haldur

en: Telephone
et: Telefon

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: nodes
et: postitused

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: of
et: /

en: permissions
et: õigused

en: Bundle
et: kogum

en: Pause
et: Peata

en: label
et: silt

en: Submit button text
et: Saatmise nupu tekst

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Installed %module module.
et: Moodul %module on paigaldatud.

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Relative date
et: Suhteline kuupäev

en: Moderation state
et: Modereerimise olek

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Display basic HTML help in long filter tips
et: Kuva tüüpilist HTML abi filtri abitekstides

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Wrapper class
et: Ümbritsev klass

en: Master
et: Peamine

en: An autocomplete text field.
et: Iselõppevate terminite väli.

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
et: Kuva entity_view() poolt esitatud olemid.

en: @name field is required.
et: Väli @name on kohustuslik

en: Last page
et: Viimane leht

en: The configuration was imported successfully.
et: Seadistus imporditi edukalt.

en: Field formatters
et: Välja vormindajad

en: Editorial
et: Toimetuslik

en: First page
et: Esimene leht

en: The location this menu link points to.
et: Sihtkoht, kuhu see menüülink suunab.

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: There are no changes to import.
et: Pole ühtegi muudatust importida.

en: Another request may be importing configuration already.
et: Tundub, et teine päring võib juba importida konfiguratsiooni.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
et: Arhiveeritud

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
et: Mustand

[ctx: Workflow state label]
en: Published
et: Avalikustatud

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
et: Arhiveeri

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
et: Loo uus mustand

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
et: Avalikustamine
