deGov (9.2.0) - en to gl translation catalogue (142 entries)

en: Slideshow
gl: Presentación

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Author
gl: Autor/a

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Comments
gl: Comentarios

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: File
gl: Ficheiro

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Synonyms
gl: Sinónimos

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: settings
gl: opcións

en: Back
gl: Voltar

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: Preview
gl: Vista previa

en: Save
gl: Gardar

en: Update
gl: Actualizar

en: Top
gl: Superior

en: Small
gl: Pequeno

en: Icon
gl: Icona

en: Time
gl: Hora

en: View
gl: Ver

en: Text
gl: Texto

en: Upload
gl: Subir

en: User
gl: Usuario/a

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Continue
gl: Continuar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Node
gl: Nodo

en: All
gl: Todo

en: Year
gl: Ano

en: Date format
gl: Formato de data

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: View arguments
gl: Ver argumentos

en: Bottom
gl: Botón

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Revisions
gl: Revisión

en: Gallery
gl: Galería

en: Enable module
gl: Activar o módulo

en: Medium
gl: Medio

en: Media
gl: Medios

en: Month
gl: Mes

en: Day
gl: Día

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: Downloads
gl: Descargas

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Users
gl: Usuarios

en: Close
gl: Pechar

en: Duration
gl: Duración

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Logout
gl: Saír

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: File Upload
gl: Subida de ficheiro

en: to
gl: a

en: ago
gl: fai

en: Sources
gl: Fontes

en: Source
gl: Orixe

en: Search results
gl: Resultados da busca

en: Today
gl: Hoxe

en: Limit
gl: Límite

en: Hour
gl: Hora

en: Minute
gl: Minuto

en: Second
gl: Segundo

en: Granularity
gl: Granularidade

en: Map
gl: Mapa

en: Map type
gl: Tipo de mapa

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: Reference
gl: Referencia

en: Missing
gl: Perdido

en: Permissions
gl: Permisos

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Webform
gl: Formulario web

en: Apply
gl: Aplicar

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Blocks
gl: Bloques

en: Publish
gl: Publicar

en: Permission
gl: Permiso

en: Reply
gl: Responder

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Administrator
gl: Administrador

en: Usage
gl: Uso

en: Telephone
gl: Teléfono

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: nodes
gl: nodos

en: Embed Code
gl: Código embebido

en: Speed
gl: Velocidade

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: of
gl: de

en: permissions
gl: permisos

en: Bundle
gl: Paquete

en: Top Header
gl: Encabezado Superior

en: label
gl: etiqueta

en: Submit button text
gl: Texto do botón de envío

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Installed %module module.
gl: Modulo %module instalado.

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Display basic HTML help in long filter tips
gl: Mostrar axuda HTML básica nos consellos longos de filtros

en: Previous page
gl: Páxina anterior

en: View mode
gl: Modo de vista

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: An autocomplete text field.
gl: Un campo de texto autocompletado.

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.

en: Submitted by @author_name on @date
gl: Enviado por @author_name o @date
