deGov (9.2.2) - en to af translation catalogue (81 entries)

en: tags
af: etikette

en: Slideshow
af: Skyfievertoning

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Submit
af: Stuur

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Author
af: Outeur

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Comments
af: Kommentaar

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Content types
af: Inhoud tipes

en: Download
af: Laai af

en: Version
af: Weergawe

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: None
af: Geen

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Place
af: Plek

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: Synonyms
af: Sinonieme

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: settings
af: verstellings

en: Back
af: Terug

en: Preview
af: Voorskou

en: Save
af: Stoor

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: Small
af: Klein

en: Time
af: Tyd

en: View
af: Wys

en: Upload
af: Oplaai

en: type
af: tipe

en: User
af: Gebruiker

en: Continue
af: Gaan voort

en: Node
af: Mode

en: All
af: Alle

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Footer
af: Onderskrif

en: Roles
af: Rolle

en: Location
af: Ligging

en: Revisions
af: Weergawes

en: Normal
af: Normaal

en: User login
af: Aanmelding

en: Users
af: Gebruikers

en: Sources
af: Bronne

en: Full text
af: Volledige teks

en: Source
af: Bron

en: Search results
af: Soektogresultate

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: Blocks
af: Blokke

en: Permission
af: Permissie

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Reply
af: Beantwoord

en: permissions
af: permissies

en: - All -
af: - Alle -

en: Powered by Drupal
af: Aangedryf deur Drupal

en: Library
af: Biblioteek

en: Master
af: Meester
