deGov (9.2.4) - en to bg translation catalogue (93 entries)

en: tags
bg: етикети

en: Title
bg: Заглавие

en: Previous
bg: Предишно

en: Next
bg: Още

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Comments
bg: Коментари

en: Tags
bg: Таг

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Content types
bg: Типове съдържание

en: Download
bg: Свали

en: Version
bg: Версия

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Place
bg: Място

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Image
bg: Снимка

en: Synonyms
bg: Синоними

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Taxonomy term
bg: Термин на таксономията

en: Back
bg: Назад

en: Field
bg: Поле

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Help
bg: Справка

en: Update
bg: Промени

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Time
bg: Време

en: View
bg: Прегледай

en: Audio
bg: Музика

en: Text
bg: Текст

en: Upload
bg: Трансфер

en: type
bg: тип

en: User
bg: Потребител

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Node
bg: Материал

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Bottom
bg: Дъно

en: Url
bg: URL

en: Footer
bg: Под черта

en: Roles
bg: Роли

en: Revisions
bg: Редакции

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Medium
bg: Среда

en: Media
bg: Медия

en: Month
bg: Месец

en: Day
bg: Ден

en: User login
bg: Потребителски вход

en: Users
bg: Потребители

en: Duration
bg: Период

en: Sources
bg: Източници

en: Full text
bg: Пълен текст

en: Source
bg: Източник

en: Search results
bg: Резултати от търсенето

en: Right
bg: Дясно

en: Hours
bg: Часове

en: Permissions
bg: Права

en: Minutes
bg: Минути

en: Apply
bg: Търси

en: Select
bg: Избери

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Blocks
bg: Блокове

en: Publish
bg: Публикувай

en: Permission
bg: Разрешение

en: Reply
bg: Отговор

en: Alias
bg: Псевдоним
