deGov (9.2.5) - en to rw translation catalogue (7 entries)

en: tags
rw: Ibirango

en: Title
rw: Umutwe

en: Submit
rw: ohereza

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi
