deGov (9.1.7) - en to bo translation catalogue (128 entries)

en: Slideshow
bo: བརྙན་སྟོན

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Download
bo: ཚུར་ལེན

en: Version
bo: པར་གཞི

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Back
bo: ཕྱིར་ལོག

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Top
bo: འགོ

en: Small
bo: ཆུང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Audio
bo: སྒྲ་འབེབས།

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: type
bo: རིགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Continue
bo: མུ་མཐུད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: All
bo: ཡོངས

en: Year
bo: ལོ

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Bottom
bo: ཞབས་ངོས

en: RSS
bo: དྲ་ཚིགས་བསྡུས་བརྗོད

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Revisions
bo: བསྒྱུར་བཅོས་པར་གཞི

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Day
bo: ཉིན

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Padding
bo: ནང་གི་བར་ཐག

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Logout
bo: ཕྱིར་འབུད

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Sources
bo: ཁུངས

en: Full text
bo: ནང་དོན་ཡོངས

en: Source
bo: ཁུངས

en: Search results
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་མཇུག་འབྲས

en: Today
bo: དེ་རིང

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Minute
bo: སྐར་མ

en: Second
bo: གཉིས་པ

en: Granularity
bo: ཆ་ཤས་ཚད

en: Left
bo: གཡོན

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།

en: Usage
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Alias
bo: མིང་གཞན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: nodes
bo: སྦྲེལ་གནས

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: of
bo: གི

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Installed %module module.
bo: མ་དཔེ་%module་སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Powered by Drupal
bo: Drupal ཡིས་མཁོ་འདོན་བྱས

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Display basic HTML help in long filter tips
bo: ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་གསལ་འདེབས་རིང་བའི་ནང་དུ་HTML དཀྱུས་མའི་རོགས་རམ་འཆར་བ

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
