Starshot Demo Design System (1.0.2) - en to ar translation catalogue (28 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Reset to defaults
ar: استرجاع الإعدادات الافتراضية

en: Submit
ar: إرسال

en: Content
ar: المحتوى

en: Link
ar: رابط

en: Path
ar: المسار

en: Theme
ar: حلة

en: Components
ar: المكونات

en: Attachment
ar: المرفق

en: Error
ar: خطأ

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Logo
ar: الشعار

en: Site slogan
ar: شعار الموقع

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Heading
ar: الترويسة

en: Warning
ar: تحذير

en: Hidden
ar: مخفي

en: Information
ar: معلومات

en: More information
ar: المزيد من المعلومات

en: Logo type
ar: نوع الشعار

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط

en: Highlighted
ar: مبرز

en: Logo settings
ar: إعدادات الشعار
