Starshot Demo Design System (1.0.5) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Reset to defaults
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Link
lt: Nuoroda

en: Path
lt: Kelias

en: Theme
lt: Tema

en: Components
lt: Komponentai

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Error
lt: Klaida

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Heading
lt: Antraštė

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Content Top
lt: Turinio viršus

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Light
lt: Šviesi

en: wide
lt: platus

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai
