Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.12) - en to hu translation catalogue (31 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Search
hu: Keresés

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Font
hu: Betűtípus

en: Page
hu: Oldal

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: RSS Feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Custom CSS
hu: Egyéni CSS

en: Content Above
hu: Tartalom felette

en: Content Below
hu: Tartalom alatta

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: First Sidebar
hu: Első oldalsáv

en: Second Sidebar
hu: Második oldalsáv

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: Current page
hu: Jelenlegi oldal

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Branding
hu: Márkázás

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Primary menu
hu: Elsődleges menü

en: First page
hu: Első oldal

en: Go to page @key
hu: @key. oldalra ugrás

en: Tabs display toggle
hu: Fülmegjelenítés kapcsoló
