Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.7) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Search
eu: Bilatu

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Page
eu: Orria

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: RSS Feed
eu: RSS Jarioa

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Secondary menu
eu: Bigarren mailako menua

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
