Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Search
mg: Karoka

en: Header
mg: Lohan-pejy

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Highlighted
mg: Vaomarika
