Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.7) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Search
ru: Поиск

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Font
ru: Шрифт

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: RSS Feed
ru: RSS-лента

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Permalink
ru: Постоянная ссылка (Permalink)

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Content Above
ru: Содержимое выше

en: Content Below
ru: Содержимое ниже

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Footer Bottom
ru: Нижний колонтитул

en: First Sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Second Sidebar
ru: Вторая боковая панель

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Branding
ru: Наименование

en: Last page
ru: Последняя страница

en: Primary menu
ru: Основное меню

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key

en: Tabs display toggle
ru: Переключатель отображения вкладок

en: Hero (full width)
ru: Шапка (полная ширина)
