Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.8) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Search
ro: Căutare

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Page
ro: Pagina

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: RSS Feed
ro: Flux RSS

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Permalink
ro: Link permanent

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Pagination
ro: Paginație

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Highlighted
ro: Evidențiat

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: Primary menu
ro: Meniu principal

en: First page
ro: Prima pagină

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
