Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (3.0.9) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Search
et: Otsing

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Font
et: Kirjastiil

en: Page
et: Lehekülg

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: RSS Feed
et: RSS-voog

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Permalink
et: Püsiviide

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Secondary menu
et: Kõrvalmenüü

en: Current page
et: Eesolev leht

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Branding
et: Kaubamärk

en: Last page
et: Viimane leht

en: Primary menu
et: Peamenüü

en: First page
et: Esimene leht
