Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.0) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Search
fi: Etsi

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Page
fi: Sivu

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Basic
fi: Perusasetukset

en: RSS Feed
fi: RSS-syöte

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Permalink
fi: Ikilinkki

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Pagination
fi: Sivutus

en: First Sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Secondary menu
fi: Toissijainen valikko

en: Current page
fi: Tämänhetkinen sivu

en: Highlighted
fi: Korostettu

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Branding
fi: Brändäys

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: Primary menu
fi: Ensisijainen valikko

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu
