Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.0) - en to tr translation catalogue (29 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Search
tr: Ara

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Page
tr: Sayfa

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Basic
tr: Temel

en: RSS Feed
tr: RSS Beslemesi

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Custom CSS
tr: Özel CSS

en: Content Above
tr: Yukarıdaki İçerik

en: Content Below
tr: Aşağıdaki İçerik

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Footer Bottom
tr: Altbilgi Altı

en: Second Sidebar
tr: İkinci Yan Çubuk

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: Current page
tr: Şu an kullanılan sayfa

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: Primary menu
tr: Birincil menü

en: First page
tr: İlk sayfa
