Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.2) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Basic
sk: Základné

en: RSS Feed
sk: RSS zdroj

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Permalink
sk: Trvalý odkaz

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: First page
sk: Prvá strana
