Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.2) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Search
th: ค้นหา

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Basic
th: พื้นฐาน

en: Banner
th: ตราสินค้า

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: Primary menu
th: เมนูหลัก

en: First page
th: หน้าแรก
