Dempo (A Powerfull Bootrap Layout Builder Theme) (4.0.3) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: Home
km: ដើម

en: Content
km: មាតិកា

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Basic
km: មូល​ដ្ឋាន

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Permalink
km: តំណ​អចិន្ត្រៃយ៍

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Secondary menu
km: ម៉ឺនុយ​រង

en: Highlighted
km: ដែល​បាន​បន្លិច​ពណ៌
